אודות

logo
קליניקת חמשת היסודות, הקליניקה  לגוף ולנפש, שוכנת בממלכה ירוקה בקיבוץ מרחביה בסמוך לעפולה הביתית והחמה. הקליניקה ממוקמת באזור נוסטלגי והיסטורי אשר היווה את משכנה של תחנת אלחוט של ההגנה בדרכן אל הארץ ושנים מאוחר יותר גם את ביתה של ראש הממשלה גולדה מאיר לאחר שפרשה מתפקידה.
הקליניקה, ממוקמת באתר שימור בחצר גדולה ומרווחת, על רקע צלילי ופרי יצירתו של הטבע, הרחק מהאזור העירוני.

למה אנחנו?

5 היסודות של הטיפול הסיני, כוללים את היסודות הבסיסיים בחיינו ולכן מתבססים עליהם. למעשה, על הטכניקות הטיפוליות כיום הקונבנציונאליות והלא קונבנציונאליות כאחד מבוססות על הנחה זו.

5 היסודות על פי היקום כוללים את יסוד העץ, יסוד האש, יסוד האדמה, יסוד המתכת ויסוד המים. אלה הם התנאים הבסיסיים לקיומו של אדם, וכפועל יוצא מכך, היסוד האלמנטאריים להצלחתו של כל טיפול קונבנציונאלי או לא קונבנציונאלי.

הטיפולים שתקבלו, חובקים את כל השיטות למענה על הצורך הקריטי כל כך לאדם במאה ה 21, הצורך בשלווה ורוגע, ולו רק לשעה אחת, וקבלת הדרכה לחיים רגועים ומאוזנים יותר.

כבוגר לימודי רפואה סינית ולאחר 15 שנים בתחום, אני מאמין, שכולנו שונים אך דומים. יתרה מכך, אני מאמין שמגיע לך לקבל את השלווה והשקט הפנימי, ולא פחות חשוב, את הפינוק, בדיוק כפי שהטבע התכוון, מהבסיס ומהיסוד שלו, לפני מיליארדי שנים ויותר.

שאלות ותשובות

להתקלח ולאכול כשעתיים לפני הטיפול

אין צורך להביא שום דבר מלבד בגדי החלפה. רצוי להביא מסמכים רפואים רלוונטיים וצילומי הדמיה

במקרה והלקוח מקשה להגיע לקליניקה ישנה אפשרות טיפול בבית הלקוח

נגן וידאו
לקוח ממליץ

למטפל שלי המיוחד במינו אני קורא לו  ''הרטגן'' הקליניקה הטובה ביותר ''5 היסודות'' לי יש עליו גם ''5 היסודות'' 1  יחס נעים 2  מיתחשב תמיד עם הלקוח 3 עושה טיפול של 7 מקצועות ביחד 4 מרים אנשים מהמיטה 5 הוא  הפסיכולוג שלי נשאר לכם רק לקבוע ביומן שלו ולהגיע לקיבוץ ''מרחביה''

יהודה מחפוד

מטפל עם תודעת שירות גבוהה , מסירות ומקצועיות לעילא ועילא דיאגנוסט מצוין אשר תופר את הטיפול בהתאם למטופל ותלונותיו . בהערכה רבה

גמאל זועבי

הגעתי לקליניקת חמשת היסודות, כאשר אני סובלת מכאבי גב עזים שהחריפו אחר תאונת דכרים. אחרי שנה של טיפולים אני חייבת לציין שיש שיפור משמעותי. המטפל מאוד מקצועי ומטיפול לטיפול הרגשתי יותר טוב. המטפל ידע בדיוק איפה הבעיה ובנה את הטיפול כל פעם לפי האזור הבעייתי. אציין שהמקום מאוד מטופח ונעים, כיף מאוד להגיע.

בת אל גרשט מנהלת מוצר

שעות פתיחה

ראשון – חמישי 20.00 – 10.00
שישי – שבת20.00 – 10.00

להתייעצות חייגו:

052-8662614

תתקשרו ומיד נעזור לכם בבעיה

לקביעת תאריך טיפול

אנחנו כאן בשביל לעזור

   

   

   

  icon

  קליניקה
  חמשת היסודות

  מעניקה שירות וטיפולים רפואים ושיקומים ללקוחות של חברות ביטוח איילון והראל
  בהשתתפות עצמית

  לקוחות ממליצים

  החיבור עם המטפל קרה מהרגע הראשון. הרגשתי נינוחה עמו, חדר הטיפולים נקי, מוקפד ומשרה אווירה נעימה. כשצריך להעיר או להאיר בהתאם למצב הצבירה שהוא מגלה בטיפול הוא משתף ונותן עצות ופתרונות. בעלי ואנוכי מטופלים אצלו כדרך קבע
  hadas
  הדס ושלומי בן דוד

  התעודות והסמכות

  הקליניקה מנוהלת ע”י ג’ומה נידאל מטפל וותיק ומנוסה בתחום משנת 2007  בעל הסמכה גבוהה ובוגר מכון וינגייט. עבד בתור מטפל בחמת גדר עד 2011 לאחר מכן במתחם טיפולים הוליסטיים לחברות ואירועים חברתיים. במקביל הקים קלינקה “חמשת היסודות” בשנת  2010  וממשיך ללמוד ולהיתפתח בתחום רפואה משלימה ורפואה שיקומית.

  diplome
  diplome
  diplome
  diplome
  diplome
  diplome
  diplome
  diplome
  diplome
  diplome